Blog má kulatiny!

Je to pro mě neuvěřitelné, ale tenhle malý vinný zápisníček píšu už deset let! Včera měl narozeniny. Za tu dobu se proměnil z převážně reportážního zaznamenávání vinařských akcí, festivalů a degustací v téměř výhradní poznámky z domácího slopání především tuzemských naturálních vín, ale není všem dnům konec, děti rostou a na rozdíl od nás i stárnou, takže věřím, že na akce a degustace zase jednou dojde! ❤️

Loni jsem ztratila trpělivost s upadající platformou Blog.cz a převedla zápisky do WordPressu, čímž jsem ztratila hromadu fotek, formátování a taky čtenářů, protože Blog to doslova pár dní poté zabalil úplně a bez varování, takže nenávratně zmizel i odkaz přesměrující čtenáře sem.

Ale co už, to je život blogera. Ostatně blogy už to nejspíš mají stejně za sebou, teď to žije na Instagramu a kdovíkde ještě, v mém věku už se v trendech přestávám orientovat. 😂 Já ovšem hodlám zatím v blogu pokračovat, beru ho jako osobní zápisníček v uspořádané podobě, protože moje papírové záznamy jsou jeden velký bordel!

Tak směle do další desítky a na zdraví, přátelé!

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s